کارت به کارت کردن یکی از روش‌های رایج برای انتقال پوله. شاید برای شما هم پیش اومده باشه که برای خرید محصولی به فروشگاه مراجعه کردین و نه پول نقد همراه‌تون بوده نه کارت بانکی؛ پس مجبور شدین از فروشنده بخواین که شماره کارتش رو بده تا مبلغ رو براش کارت به کارت کنید. یا سوار تاکسی دربستی شدین و پول همراه‌تون نبوده یا خرید اینترنتی داشتین و دستگاه کارت‌خوان سیار آقای پست‌چی خراب بوده و خیلی یا های دیگه که تو همه این موقعیت‌ها مجبور شدین مبلغی رو کارت به کارت کنید. اما کارت به کارت کردن دردسرهای خودش رو هم داره، مثلا اگه برای این کار از اپلیکیشن‌های بانک‌ها استفاده کنید هم باید به ازای هر کارت بانکی یک اپلیکیشن نصب کنید هم کارمزد کارت به کارت کردن رو پرداخت کنید. تازه اگر به هر دلیلی اپلیکیشن بانک از روی گوشی‌تون پاک بشه برای نصب مجددش حتما باید به شعبه بانک مورد نظر مراجعه کنید.

کارت به کارت با جیبی‌مو به جیبی‌مو

در قدم اول اگر اپلیکیشن جیبی مو رو ندارید از نسخه اندروید و یا نسخه ios رو دانلود کنید. کارت به کارت کردن با اپلیکیشن جیبی‌مو خیلی آسونه، اگه اون شخصی که می‌خواین براش کارت به کارت کنید هم حساب جیبی‌مو داشته باشه که آسون‌تر هم می‌شه! چون دیگه حتی نیازی نیست که شماره کارت بانکیش رو بدونین؛ با نام و نام خانوادگی، نام کاربری جیبی‌مو یا شماره همراهش می‌تونین تو اپلیکیشن جیبی‌مو پیداش کنید و انتقال پول رو انجام بدین. برای این کار کافیه مراحل زیر رو دنبال کنید:
اول از همه باید حساب جیبی‌موتون رو شارژ کنید. اگه تا حالا این کار رو نکردین، سری به مطلب آموزش نحوه شارژ حساب در اپلیکیشن جیبی‌مو بزنین. از این به بعد می‌تونین به جای کارت به کارت کردن، از حساب جیبی‌موتون پول رو برای شخص مورد نظر واریز کنید.
بعد از اینکه حساب جیبی‌موتون شارژ شد، تو اپلیکیشن پایین صفحه گزینه پرداخت و درخواست رو انتخاب کنید.
کارت به کارت