واقعا سرطان تنها کمبود ویتامین نوین B17 است؟

سرطان انقدر پیشرفته که پیر و جوون هرکی رو گرفتار میکنه,لطفا این مطلب رو به دقت بخونین .

این مطلب تعجب آور بود و خیلی از"دستهای مخفی گردانندگان دنیا"رو ناراحت میکنه…انقدر که مثلا کتاب"world without cancer"یعنی"دنیایی بدون سرطان"هنوز اجازه ترجمه به خیلی از زبانهای دنیا رو پیدا نکرد.

این رو بدونین که,مرضی به نام سرطان موجود نیس!…سرطان یعنی فقط کمبود ویتامین B17…وچیز دیگری جز این بوده نمی تونه!!!!!

از کیمیای طبی, جراحی و یا خوردن دواهای با مشکلات سنگین خوداری کنین.

صنعت سرطان ایجاد شده؟

از سرطان درامدهای میلیارد میلیارد میلیاردی کسب میکنن؟

این موضوع بسیار طولانی و عمیقه,گذشته پیدایش صنعت سرطان ازجنگ جهانی دوم به بعد بوده..

در پشت پرده چه اتفاقاتی در حال رخ دادنه…

شما باور نکنین!

,هر روز فقط ۱۵تا۲۰عدد خوردن هسته زرد الو کافیه!

اگه سرطان دارین اول تلاش کنین تا بفهمین سرطان چیه!

نترسین!

سرطان چه؟

به صورت صنعت در امده در حالی که راه درمانش خیلی وقت پیش پیدا شده..

کمبود ویتامین B17…

فقط همین!

جوونه گندم بخورین,جوونه گندم دواییه اعجاب اور سرطانه.

جوونه گندم منبع غنی اکسیجن مایع و شامل قویترین ماده ضد سرطان طبیعت به نام"Ieatril"است,که این ماده در هسته سیب هم هست.

صنعت دواسازی امریکا شروع به اجرای قانون منع تولید"Leatril"کرده،ولی این دوا در مکزیک تولید و فروخته میشه و به صورت قاچاق وارد امریکا میشه.

مانر در کتابی به نام "مرگ سرطان"موفقیت درمان با"leatril"رو بالای۹۰% از مبتلایان گفته.

و اما……..

سَرَطان , تقسیم نامتقارن سلولای بدنه , سلولای سرطانی از سازوکارهای عادی تقسیم و رشد سلولا جدا می افتن ؛ در واقع وقتی که یکی از سلولای بدن به وسیله عوامل جور واجور , رشدی عجیب می کنه و باعث رشد غیرعادی سلولای دیگه می شه تومور بوجو میاد .

در ادامه باید توجه داشت که علل دچار شدن به سرطان مختلفه . از دلایل اصلی دچار شدن به سرطان میشه به چاقی ، مصرف دخانیات ، ژنتیک ، تابشا ، مواد غذایی جور واجور و… اشاره کرد . جالبتر اینکه سرطان مخصوص آدم نیس ، بلکه همه جانوران و یا گیاهان پر سلولی هم ممکنه به این مریضی گرفتار شن .

فرم طبیعی ویتامین B17 با نام آمیگدالین و نوع تصفیه شده و خالص اون در آزمایشگاه با نام لاترایل خونده می شه. هنوز به عنوان یه ویتامین شناخته نشده.

آمیگدالین در حالت طبیعی در هسته بعضی از میوه ها مانند هلو و زردآلو پیدا میشه.  استفاده دائمی از این ماده غذایی ناسالم و سمی بودن این ماده غذایی به اثبات رسیده . آمیگدالین شامل شکر بوده و خیلی از محققین باور دارن در بدن ماده ای به نام سیانید می سازه که سمیه.

هم اینکه موسسه ملی سرطان آمریکا اعلام داشته که لاترایل دارای اثراتی مانند سردرد، سرگیجه، تهوع و مشکلات جدی مانند فشار خون پایین، آسیبای کبدی و عصبی و کما و مرگه که دقیقا مانند مشکلات مسمویت با سیانید هستش. مصرف دهانی لاترایل نسبت به مصرف تزریقی اون مشکلات بیشتری داره. هم اینکه سازمان نظارت بر دارو و غذای آمریکا ( FDA ) هم ، تاثیر مثبت آمیگدالین و لاترایل رو بر سرطان و بر هیچ مریضی دیگری رو تایید نکرده.

تو یه آزمایش کلینیکی روی ۱۷۸ مریض سرطانی که با آمیگدالین مورد درمان قرار گرفتن اندازه تومور سرطانی در همه اونا به جز یه نفر بزرگتر شد و بعضی از اونا هم دچار مشکلات جانبی خطرناک نزدیک مرگ به دلیل بالا رفتن سطح سیانور در خون شدن .

برخلاف توصیف نویسنده ، گذشته سرطان به ۱۶۰۰سال قبل از میلاد مسیح برمیگرده ، با اینکه از واژه سرطان استفاده نشده اما در پاپیروسی که از اون موقع به جا مونده ۸ مریض گرفتار به سرطان پستون توصیف شدن.

هم اینکه در اخر باید توجه داشت که در پیشگیری و درمان سرطان ، فقط یه عامل و یا یه ویتامین تاثیر نداره ، بلکه  ویتامینای جور واجور و عوامل مختلفی مثل سبک زندگی ، دوری از مصرف دخانیات و الکل ، ورزش کردن و…  اثر خود رو میذارن .

.

منبع : ooma.ir