عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه ارتباط بین تعهد عاطفی کارکنان و اجرای موفقیت آمیز مدیریت

قسمتی از متن پایان نامه :

تکنولوژی

در بسیاری از روابط تجاری تکنولوژی منشأ راه های جدید انجام کار می باشد به صورتی که بسیاری از شرکت ها به دنبال منطبق کردن خود با این تکنولوژی ها هستند. آن چیز که که در یک استراتژی مدیریت ارتباط با مشتری مدنظر قرار می گیرد این می باشد که شرکت ها از صفر شروع نمی کنند. همه شرکت ها یا اطلاعات کلی از مشتریان دارند و البته این اطلاعات در سیستم های مجزا می باشد. یکی از بزرگترین چالش هایی که امروزه شرکت ها با آن مواجهند، نیاز به یکپارچه شدن سیستم ها می باشد تا قادر شوند از اطلاعات موجود در ارتباط با مشتریان بهره گیری نمایند (پیپارد ، 2000، 313).

  • سیستم های اطلاعاتی

واضح می باشد که بخش نرم افزار در مدیریت ارتباط با مشتری یک جزء از سیستم اطلاعاتی می باشد که دراین سیستم به عنوان پشتیبان اجرای فرآیندها به حساب می آید پس جنبه نرم افزار مهم می باشد اما نهایت امر نیست (توربان[1] ، 2006). در یک استراتژی ارتباط با مشتری سیستم های یکپارچه به عنوان عامل کلیدی درنظر گرفته می شوند زیرا که از طریق آن می توان به اطلاعات مشتری دست پیدا نمود که از آن بتوان در بازاریابی، فروش و خدمات بهره گیری نمود. بسته های نرم افزاری جدیدی وجود دارند که در اثر بخش سازی فرآیندها بسیار مؤثرند (توران ، 2004).

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

  • نرم افزار برای مدیریت ارتباط با مشتری

سازندگان نرم افزار راهکارهایی چند وظیفه ای را درنظر گرفته اند که به دنبال یکی کردن مدیریت اطلاعات و اتوماسیون فرآیندهای تعامل با مشتری هستند. بیشتر این نرم افزارها طوری طراحی شده اند که اجازه اجرای یک یا چند اقدام را می دهد. مدارکی وجوددارد که شاخص های رضایت مشتری بین 80 تا 90 مورد برای محصولات و خدمات نوسان دارند. اجرای این نوع نرم افزار کمکی اساسی به ویژگی های بازار می کند. پس انتخاب نرم افزار مناسب برای شرکت از درجه بالایی از اهمیت برخوردار می باشد (لی[2] ، 2001).

[1] – Turban

[2] – Lee

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

اهداف پژوهش

 

سایت منبع

  • 4 1 ) هدف اصلی
  • مطالعه ارتباط بین تعهد عاطفی کارکنان و اجرای موفقیت آمیز مدیریت ارتباط با مشتری

1 4 2 ) اهداف فرعی

1-  مطالعه ارتباط بین فرهنگ سازمانی و تعهد عاطفی کارکنان

2- مطالعه ارتباط بین تسهیلات رهبری و تعهد عاطفی کارکنان

3- مطالعه ارتباط بین فرآیندهای سازمانی و تعهد عاطفی کارکنان

  • مطالعه ارتباط بین تکنولوژی و تعهد عاطفی کارکنان

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : مطالعه ارتباط بین تعهد عاطفی کارکنان و اجرای موفقیت آمیز مدیریت  با فرمت ورد