قرن هاست که اکثر مردم کلاس سنتی را مترادف با دریافت آموزش می دانستند.

در حالی که مطمئناً فناوری بیش از هزاره پیش پیشرفت کرده است ، محیط کلاس همچنان ثابت مانده است. اما این به آرامی در حال تغییر است.

بیشتر و بیشتر ، آموزش های حرفه ای که می تواند بینشی در مورد صنعت جدید ، ارائه دانش بنیادی و مهارت های طاقچه ایجاد کند ، توسط دانشجویان از طریق یادگیری آنلاین قابل دسترسی است.

دانشجو

ظهور یادگیری آنلاین

از نخستین روزهای اینترنت ، مردم برای یادگیری مهارتهای جدید ، به صورت آنلاین می روند. با این حال ، در سال های اخیر ، همراه با قدردانی مردم از پتانسیل های خود ، این توانایی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

واضح است که یادگیری آنلاین ممکن است به زودی تبدیل به یک روش ترجیحی برای آموزش شود ، و از استاندارد های دیرپا مبتنی بر کلاس استفاده می کند.

طبق گفته پیو ، این اتفاق در حال آغاز است. ۲۳۳ درصد فارغ التحصیلان دانشگاه دوره های آنلاین را پشت سر گذاشته اند که در بین فارغ التحصیلان اخیر ۴۶٪ افزایش یافته است – تقریبا نیمی از افراد مورد بررسی.

یادگیری آنلاین فقط پیدا کردن محبوبیت در بین دانشجویان نیست. همچنین تعداد زیادی از پذیرندگان مشتاق را در بین شرکتها پیدا می کنید.

آمار یادگیری آنلاین زیر را از HubSpot در نظر بگیرید:

     

  • ۷-۵٪ از متخصصان ترجیح می دهند مهارت های جدیدی را از طریق فیلم های آموزش آنلاین یاد بگیرند
  •  

  • ۶۸٪ از متخصصان به سیستم عاملهای یادگیری آنلاین اعتماد دارند
  •  

  • ۶۲٪ از متخصصان به کارشناسان و تأثیر گذاران مبحث اعتماد دارند

یکی از جالب ترین آمارهای این گزارش این است که ۷۶٪ از متخصصان “یافتن وقت” را بزرگترین چالش ذکر می کنند و آنها را از ادامه آموزش های مداوم باز می دارد.

این یک مشکل اساسی است زیرا در صورت ادامه اهداف شغلی بلندپروازانه ، یادگیری مداوم برای کارکنان ضروری است. برای شرکت ها نیز پرورش استعداد بسیار مهم است. هیچ شرکتی با رکود مهارت های کارکنانشان رونق نمی گیرد.

بنابراین ، جای تعجب ندارد که بسیاری از شرکت ها از پتانسیل یادگیری آنلاین هیجان زده هستند. آنها می توانند بدون ایجاد دردسر اعزام آنها به محیط کلاس ، در توسعه پتانسیل کارکنان خود سرمایه گذاری کنند.
سرمایه گذاری

در حقیقت ، کارکنان آنها می توانند مهارت های خود را با سرعت خود بهبود بخشند ، و اطمینان حاصل کنند که آموزش و پرورش به وظایف عادی خود نمی رسد.